Profesinės Hydroponics LED Grow Light Kambarys Akinius UV SPINDULIŲ Apsaugoti Akis Augti Lempos Stiklai

€13.65


Produkto Aprašymas:

Šis saugos akiniai ne tik apsaugo jūsų brangų akis nuo dulkių, šiukšlių ar vėjai, bet taip pat blokuoti kenksmingų UV, IR ir lazerio šviesos.Kitas puikus funkcija, žalia lęšiai LED Grow light saugos akiniai gali ištaisyti Raudona-violetinė spalva auga kambariuose.Kurios efektyviai sumažina pavadinimas, nuovargis ir galvos svaigimas, kurie yra bendri šiltnamiuose, uždaras sodas, hydroponic ar aquaponic plantacijos, medicinos MJ ir vaistažolių auga kambariuose.

Produkto Savybės:

> Apsauginius akinius su Amerikos Nacionalinių standartų Instituto (ANSI Z87.1, CSA Z94.3 ir CE Sertifikatas.Poveikio atsparus įbrėžimams įrodymas, nekilnojamojo apsauginius akinius.

> Žalia lęšiai teisingai Raudona ir Mėlyna spalva skleidžia LED augti žiburiai.Arti gamtos spalvų korekcija gali padidinti daugiau informacijos pagal UV - SPINDULIŲ LED augti žiburiai.

> Veiksmingai sumažinti pavadinimas, galvos skausmas, nuovargis ir galvos svaigimas, o darbo pagal labai šviesus augti žiburiai.

> Atsparus smūgiams ir įbrėžimams įrodymas polikarbonato medžiagos apsaugo priekinę ir šonines akis visiškai.

> Kolonėlė šventykla ginklų, pakoreguoti nosies gabalas sumažinti slydimo ir suteikia asmeninį ir patogiai.

> Šviesos svorio frameless dizainas siūlo 180 laipsnių iškraipymo-laisvai, nekliudomai vizija

> 100% atsparus vandeniui clam lukštais atveju su greito atjungimo karabinai gali būti pritvirtinta prie diržo arba kelionės maišelį.

Žymos: pilietis, cob, led quantum, vandens hydroponic, augti namo patalpų, lempa led, gen7, viso spektro led juostele, uva led grow light, augti augalų, augti patalpų palapinė.


( 1 Reitingas )

Vnt.