Aksomo Su Nėrinių Ilgas Sijonas Moterims Rudenį 2020 Korėjos Plisuotos Aukšto Juosmens Grįžtamasis Atsitiktinis Palaidų Office Lady Drabužių Likučius

€18.30


PASTABOS

1, Prašome pasirinkti dydį jūs paprastai dėvėti ir prašome pasirinkti dydį pagal mūsų dydžių lentelė! 2, Kompiuterių ekranai turi chromatinę aberaciją,ypač tarp CRT ekranas ir LCD ekraną.Mes negalime garantuoti, kad spalva mūsų produktai bus lygiai tas pats su nuotraukų, kai pamačiau. 3, Klientų pasitenkinimas yra 100% su didelę bendravimo su mumis.Rašykite mums visus rūpesčius, jūs turite.Paprastai mes susisieksime su jumis iš karto,ne vėliau kaip per 24 valandas(nuo pirmadienio iki penktadienio).

+ Atlikite Gauti Kuponus Palikti 5 Žvaigždžių Atsiliepimai su savo gražių nuotraukų,gausite 5% nuolaidą kitam užsakymui.

Žymos: plisuotos aksomo cape, plisuotos aksomo užuolaidos, klostuotas sijonas veliūras, plisuotos aksomo oants, plisuotos aksomo sijonus grindų, įrengtas, plisuotos aksomo sijonas, plisuotos aksomo juostele, plisuotos aksomo pagalvės, aksomo plisuotos apdaila, plisuotos aksomo turbaną.


( 1 Reitingas )

Vnt.