Smart 3G: WCDMA 2100 Mobiliojo Telefono Signalo Kartotuvų Juosta 1 UMTS 3G 2100MHz, Signalo Stiprintuvas 70dB Įgyti LCD Ekranas 3G: WCDMA Stiprintuvas

€37.89


Prašome įsitikinti, kad jūs galite gauti ne mažiau kaip 5 barai 3G signalas iš lauko, prieš jums pirkti, kitaip šis produktas negali jums padėti.Jam reikia lauko gera ryškiai pagerinti savo patalpų signalas.

Mūsų Signalo Kartotuvų

1. Smart LCD, rodo realaus laiko signalas. 2. Miego Režimas: Kai vartotojas į skambučius, prietaisas veikia Miego režimu, kad būtų pasiektas tikslas-energijos taupymas. 3. ALC(Automatinė Lygio Kontrolė): Automatiškai reguliuoti išėjimo pelnas žemyn optimalus skaičius, o išėjimo pelnas yra didesnis už optimalų veikėjas ALC grandinės, tai gali labai optimizuoti telefono ir duomenų perdavimo kokybę. 4.AGC (Automatinis stiprinimo Valdymas) : Kai priimamojo išėjimo signalas yra per stiprus arba savarankiškai oscillated, stiprintuvas gali automatiškai sumažinti pelną ir sumažinti trukdžių signalo. 5.MGC (Rankinis Įgyti Kontrolę): siekiant įdiegti stiprintuvas patogiai, visų dažnių juosta stiprintuvas turi Įgyti slopinimas koregavimo funkcija, reguliavimo sritį 0-20dB. 6. Pažangi MIKROSCHEMA : Priimti vėliau kaip broadcom Mikroschema, importas iš JAV.Efektyvesnis už signalo perdavimą.

Pardavimo Taškas

1. Model No: AS-W1 2. WCDMA 2100mhz. [Band 1] (Dažnių Juosta :Uplink:1920-1980mhz, Transliacijos:2110-2170mhz) 3.Gerinti 3G Balso ir 3G Internetą. 4.Apimtis: padengti apie 200 kv.m. be jokių kliūčių. 5.Šis modelis gali paremti ne mažiau kaip 20 mobiliojo telefono tuo pačiu metu. 6. CE & RoHS sertifikatas. 7. Jungties Tipas: SMA-female jungtis. 8.Pilnas komplektas,Įskaitant lauko antenos,kambarinės antenos ir kabelio.Lengva įdiegti.

DUK

1 klausimas: Įvesties signalas silpnas.

Sprendimas 1: Veidu į bazinę stotį.Sprendimas 2:Auga lauko antena.Sprendimas 3:Išvengti kliūčių.

2 klausimas:antenos isolatuon tampa blogiau.

Sprendimas:prietaisas yra reguliavimas.Prašome laukia momento,...

3 klausimas:Gauti ir Relės antena atstumas per arti.

Sprendimas: Tegul antenos būti toli nuo 15 metrų,ir grįžti į valdžią.

Klausimas:Izoliacijos laipsnis yra ne pakankamai.

Sprendimas 1:Ištraukti anteną.Sprendimas 2:Padidėjęs antenos.Sprendimas 3:Pertvara per vidurį.

Kas yra Įtraukta ?

1.3 G WCDMA 2100 mhz stiprintuvas 2. Lauko plokščių klijuoti antena 3. Patalpų plakti antena 4. 15 metrų kabelis 5. Maitinimo laido kištukas.

Mes atsiųsime tinkamą kištuko adapteris, kuris tinka jums pagal adresą).

Lengva įdiegti 5 žingsnių !

1. Jungia viename gale 15 metrų coaixial kabelis su lauko antena. 2. Įdiegti lauko antena ant išorės sienos, susiduria su signalo bokšto. 3.Iš kitos pusės, 15 metrų koaksialinis kabelis sujungia "BS" prievadą. 4.Kambarinė antena jungiasi "MS". uostą. 5. Galia iki ir tai yra daroma.Mobilųjį telefoną signalas būtų visiškai barų metu.

Paskutinis, bet ne mažiau!!

Pristatymas ●Mes atsiųsime jūsų sklypo kuo posiible po mokėjimas patvirtino Per 48 valandas normalus,Išskyrus savaitgalį ir Chinaese šventes. ●Nurodykite savo teisingą adresą,vardą ir pavardę,ir pašto kodą. ●Mes paprastai būtų paskelbti sklypas su mažesnės vertės aviod arba sumažinti Muitinės Taxs.Importo Mokesčio nėra įskaitant kainą.Kai tai atsitiks, tai yra pirkėjų atsakomybę mokėti mokesčius. ●Pristatymas iš mūsų kontrolės.Jei norite gauti produktą, greitai, prašome pasirinkti, greitas pristatymas metodus, pvz., EMS, UPS ir DHL.Jei pastebėjote, kad pakuotė yra už pažadėjo pristatyti laiku, prašome susisiekti su mumis, mes susisieksime su vežėjais ir sužinoti priežastį.Garantija ● Atkreipkite dėmesį, kad mes visada galime patikrinti ir išbandyti produktą du kartus prieš krovinio ir pakuotės juos gerai kiek possibel.Jei produktas yra palaužtas, gavimo,prašome susisiekti su mumis,mes išsiųsti jums naują. ●Trijų metų garantija, laikotarpis, už mūsų stiprintuvas,tai ioly 3 mėnesių thr priedai.Jei stiprintuvas turi kokių nors problemų, prašome mums parodyti vaizdo ar keletas nuotraukų iš savo pilną montavimą, mes padėsime jums.Prašome neatidaryti ginčo ar palikti neigiamą atsiliepimą prieš susisiekite su mumis.mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas,išskyrus atostogų.Atsiliepimai ● Jeigu esate patenkinti mūsų paslaugų ir produktų,mes būtume labai dėkingi, kad jūs įtraukėte mus penkių žvaigždučių ir teigiamą peržiūrą.Jūs taip pat galėtų rekomenduoti jį žmonėms, kuriems jo reikia.Labai ačiū.

Žymos: grupė smart, E50, ATNJ, tiltas taškas, 20 juosta, atnj signalo stiprintuvas, telefonas kartotuvų, stiprintuvas gsm, 3g signalas, 1800mhz signalo stiprintuvas.


( 1 Reitingas )

Vnt.