2018 Yr Amžiaus Arbata Yun Nan Pu-erh Shu Prinokusių Pu-erh Plytų 250g

€8.68


Tipas: Yunnan South Hill Vaško Pu-erh Arbata Mūrinis

Grynasis Svoris : 250g/plyta

Produkto datos: 2018 metai

Iš kilmė: Pu-erh, Yunnan, Kinija

Parduotuvės Sąlygos: Laikyti sandariai, matinis talpos co olis, sausoje vietoje, atokiai nuo tiesioginių saulės spindulių.

Užvirinti Vadovas:

Užpildykite arbatinukas 1/4 iki 1/3 pilna lapų arbata.Kietas arbatos lapų, karšto vandens, esant 100°c (212°F) temperatūroje 1 minutę pirmą ir antrą alaus.

Yunnan South Hill Vaško Violetinė Bud Puer Arbatos Plytų :

kilmė :

Pietų Hill Vaško yra žinomas arbatos gamybos srityje.Jis yra žinomas dėl savo retų aukšto kalno, didelio lea f raudonos arbatos medžių rūšių.Vietos žmonės vadina violetine spalva pumpurų arbata trijų spalvų arbatos.Kadangi švieži lapai yra balta, jei jis padarė į džiovinti arbatos, ji tampa tamsiai žalia, tada, po to, alus, arbatos lapai ruožtu geltonai žalia.

Funkcija arbatos:

Klasikinis Arbatos iš Luyu pasakys, kad violetinė arbata yra geriausias.Tada žalia.Tai šaunus arbata, kurioje yra verta pabandyti.

Šios rūšies violetinės bud medis, susirangyti tipo, žalia ir juoda spalvos, skonis yra labai stiprus, gražus,ilgas ir saldus po-skonis.Sriuba spalva yra švieži ir aukso spalvos.Lapų yra labai riebus.Ypatingo skonio su lengvu Rožių tonas.galima įpilti kelis kartus.

Įtraukta:

Yunnan South Hill Vaško Pu-erh Arbata Plytų 8.8 oz/ 25 0g

Žymos: kiaurasamtis arbatos puodelio, pu erh arbatos aliejus, matti, kinų arbatos rinkinys, senas puer, haiwan, pu er, pu erh arbata jar, puer arbata, puer shu.


( 0 Reitingas )

Vnt.