Страйкбольный pistoletas stalker sa17g Pavasario (Glock 17)

€19.65


Страйкбольный pistoletas stalker sa17g Pavasario (Glock 17) pavasario plėtros gerai žinomas gamintojas, išorėje, tiksliai kartoti žinomą modelį Glock 17. Pavasario mechanizmas ginklą įeina komponentai, pagaminti iš polimerinių medžiagų ir metalo.Galia yra 0,7 J, šaudmenų gaunamas išvykimo iš statinės greitis 80 m/s.

Ūgliai ginklą su kamuoliukus 6mm sveria 0,2 G, suma 11 vienetų, jie perkeliami į parduotuvę produktas.Užrakto ginklą yra mobilus, prieš kiekvieną šūvį yra rankinis įkrauti.Produktas yra tinkamas taikymo bendrosios kadrų diapazonas-iki 15 metrų.

Funkcija ginklą dizaino-tai, kad nėra saugiklio ir paleisti vėliava.Ginklą nereikia pirkti reikmenys ir gali būti naudojamas kaip papildomas ginklas, bet kokiomis išorės sąlygomis.

Vienas iš pagrindinių privalumų šį pakeitimą yra visų metalų atveju, dėl kurių ginklą išsiskiria savo patvarumu ir patikimumu.Ant rankenos yra polimeras trinkelėmis suteikti daugiau patogi rankena.Kamieno yra lygus, nėra jokių gabalai.Ant kūno yra vadovas, už galimybę papildyti ginklas su kakta ar žibinto.Produkto Svoris 0,68 kg., ilgis 17 cm.

Žymos: stalker žetono, 0, 5 mm grąžtas, glock replika airsoft, bigrrr mosfet, apsaugos picatinny, epson l4160 spausdinimo galvutė, tikras pistoletas, pavasario ginklų pardavimo, pavasario pistoletas ginklas, Glock 19.


( 3 Reitingas )

Vnt.