KARŠTO Patvarus Kavos Puodelis Titano Drinkware Kavos Puodelį, Namų, Lauko, Stalo reikmenys Kempingas Iškylą Ultralight Nešiojamų Aukštos Kokybės

€8.10


Aprašymas:

Titano sveikatos: Titano yra daugiau biologinių, suderinama ir stabili, ir neturi neigiamo poveikio nervų skonis po ilgalaikio sąlyčio su žmogaus kūno.

Titanas yra lengvas: jo tankis yra 4.51 g/cm3, kuri yra šviesesnė nei kitų metalo gaminių su tokio pat tūrio, ir gali geriau atitikti reikalavimus, lauko lengvos kelionės.

Kietumas titano: yra sunkiau nei plienas, atsparus rūgščių ir šarmų, korozijos, rūdijimo, aukštos lydymosi temperatūra 1688, ne lengvai deformuojasi, ir gali būti naudojamas gyvenime.

Pasirinkti sąžiningas medžiagų, bei turi stipresnį rankena technologija.

Savybės:

Gryno titano turės skirtingų spalvų pagal skirtingus šviesos atspindžių, kuri yra taip pat normalus spalvų skirtumas.Kai titano plieno pradeda naudoti produktų, ji yra lengva palikti pirštų atspaudus.Pirštų atspaudai yra iš tikrųjų vandens ant rankų.Ši funkcija bus refract šviesos ir padaryti produktų, atrodo margas.Tai gerai, juos nuvalykite su vandeniu šluoste.Po to, kai buvo naudojamas ilgesnį laiką, tai yra sunku palikti pirštų atspaudai, kai gaminio paviršius yra visiškai oksiduoti.Titano pirštų atspaudų reiškinys taip pat yra įsikūnijimas didelio grynumo, nr. lakas, sveikatos ir innocuity titano medžiagos.

Techniniai duomenys:

Medžiaga: grynas titano

Jūs galite turėti verdančio vandens: jūs galite turėti verdančio vandens

Ar jis turi antikorozinė danga: taip

Sporto, lauko renginiai: dviračių kroso savarankiškai vairavimo turistų

Pakuotė:

1* 1 puodelis* dangtis

Žymos: stalo titano, bulin t4, dujinė viryklė kelionėms, stovykla taurė, asmenys, lauko, stalo reikmenys, stovykla arbatinukas, alavo kempingas patiekalai, stovykla titano, beribis kelionės titano, aikštėje patiekalų rinkinys.


( 1 Reitingas )

Vnt.