OriginalTV Stick HDMI suderinamus Dongle MiraScreen X7 Belaidžio WIFI, Skirtų "iOS", "Android" Telefonų Garso ir Vaizdo Miracast Mini PC/TV automobilį

€13.46


Originalus TV Stick HDMI suderinamus Dongle MiraScreen X7 Belaidžio WIFI, Skirtų "iOS", "Android" Telefonų Garso ir Vaizdo Miracast Mini PC/TV automobilį

Pastaba:

Kai naudojama HDMI išvestis, pirmiausia turite prijungti WiFi Ekranas Raktą į Automobilį, Stebėti, naudojant HDMI suderinamus kabelis, ir tada įjunkite maitinimą.Nebus jokio išėjimo jei įjungus maitinimo pirmas, ir sujunkite HDMI vėliau.

MiraScreen C1 automobilių WiFi ekranas prijungimo įtaisas, specialiai skirtos automobilio.Jo pagrindinė funkcija yra pervesti navigacijos, garso, vaizdo ir žaidimų informacijos ekrane jūsų automobilį iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių per bevielio ryšio WiFi.Su šį Automobilį WiFi Ekranas, jūs galite mėgautis pramogų geresnių automobilių.

Savybės:

Perdavimo navigacijos, garso, vaizdo ir žaidimų informacijos ekrane savo automobilį.Ultra low latency, laisvai žaisti.

Veidrodis žemėlapį iš savo išmaniojo telefono į automobilio ekranas navigacijai, ne reikia, kad įdiegti brangių automobilių GPS navigacijos sistema.

Palaiko multi-užduotis, priimti srautines garso / vaizdo nepažeidžiant kitų operacija išmaniųjų telefonų.Parama " IOS " ir " Andriod sistemos.

C1 automobilių WiFi ekranas funkcijos, 802.11 b/g/n bevielio ryšio, stiprus antenos signalas ir anti-trukdymo pajėgumų.

Palaiko Airplay, Miracast, Allsharecast, Ekrano Atvaizdavimas ir DLNA. 720 / 1080P HD išėjimas, mėgautis geros kokybės.

Palaiko iOS8.0 ir anksčiau, " Windows 8.1 ir daugiau, MacOS 10 ir daugiau sistemų.

Palaiko Miracast Android 4.2 ir aukščiau, taip pat paramos ekrano atvaizdavimas iš nešiojamieji kompiuteriai ir Kompiuterių

Kaip patikrinti, ar jūsų telefonas ar automobilis / TV gali naudoti šį produktą, ar ne ?

Į TV/Projektoriaus ar Monitoriaus, kaip ilgai, kaip jūsų tv/projektoriaus ar monitoriuje yra HDMI įvestis uosto,ji yra gerai naudoti mūsų produktą.

Automobilių,kaip ilgai, kaip jūsų automobilis turi HDMI suderinamus uosto arba AV uosto,ji yra gerai naudoti mūsų produktą.

IOS, kaip ilgai, kaip jūsų telefonas/pad yra "Airplay" arba Ekrano Atvaizdavimo funkciją,tai yra gerai naudoti mūsų produktą.

Į "Android" telefono,pls patikrinkite savo "telefono nustatymo" ,kaip ilgai, kaip jūsų telefonas turi 1 funkcija iš Mirascreen / WLAN Direct /Allshare Cast / Ekrano Atvaizdavimas / Žaisti / WLAN arba Wireless Display/ Media Išvestis / Multi-ekranas, interaktyvios ar

Smart Nuomone, tai yra gerai naudoti mūsų produktą.

Techniniai duomenys:

Modelio Numeris: X7

PROCESORIUS: AM8252B

DDR: DDR3 1Gbit

Tinklas: IEEE 802.11 b/g/n

Suderinama: Android / IOS sistemos

Įėjimas: WiFi, palaiko AirPlay, & Miracast / Allsharecast / Ekrano Atvaizdavimas / DLNA

A/V Išėjimas: CVBS / HDMI suderinamus

Rezoliucijos Palaikymas: HDMI suderinamus 1980 * 1080/60p/30p/24p, 1280 * 720/60p; CVBS 720 * 480/60p

Įtampa: DC 5V

Galia: 12V 0.5 A

Darbo aplinkos temperatūra: nuo-20C°-70 C°

Drėgmė: 0-90%

Spalva: Balta

Pagrindinės Prekės Dydis: 6 * 6 * 1.7 cm

Pagrindinis Punktas Svoris: 75g

Pakuotės dydis: 8 * 8 * 5.2 cm

Pakuotės svoris: 75g

Paketų Sąrašo:

1 * Automobilių WiFi Ekranas dėžutę

1 * CVBS Kabelis

1 * USB maitinimo kabelis

1 * Anglų / Kinų Vartotojo Vadovas

Žymos: mini pc vga android, ministras, pc stick, anycast, mini pc langas 10, pritaikyti wifi, miracast, mirascreen, daug chromecast, "android" telefonas.


( 3 Reitingas )

Vnt.