GameSir GK300 Mechaninė Klaviatūra, Belaidžio Žaidimų Klaviatūra 104 TTC Raudona Mėlyna Jungikliai PUBG FPS Žaidimai PC/iOS/Android

€57.36


GK300 Mechaninė Klaviatūros Savybės

1.Belaidžio Atitinka Mechaninė GameSir GK300 yra naujos kartos belaidžio ryšio klaviatūra sukurta žaidėjų, kurie reikalauja tiek didelio našumo galimybes mechaniniai jungikliai ir laisvės belaidžio žaidimų.

2.Judrumas X 2,4 GHz Belaidžio Ryšio Technologija

GameSir sukūrė tvirtą belaidis sprendimas, siekiant išspręsti pagrindines problemas, latency, stabilumą, ir ryšiai su išor. prt.Galutinis rezultatas yra tai, Judrumas X 2,4 GHz belaidžio ryšio technologija, pro-grade belaidis sprendimas, teikti momentinių belaidis ryšys su 1ms ultra low latency.

3.Įrengta 104 TTC Mechaninė Mėlyna/Raudona Jungikliai

GameSir GK300 belaidžio mechaninė žaidimų klaviatūra funkcijų 104 TTC mechaninė mėlyna/raudona jungikliai, leidžianti iki 50 milijonų klavišų tarnavimo laikas.Tiems, kurie nori pajusti ir išgirsti kiekvieno paspaudimo, TTC mechaninė mėlyna/raudona jungikliai yra apčiuopiamas guzas ir savitas spustelėkite skamba visai kaip klaviatūros reaguoja į jūsų bakstelėkite.

4.10 Klavišą Roll-over su Anti-šešėlius

GameSir GK300 belaidžio mechaninė žaidimų klaviatūra funkcijų anti-šešėlius pajėgumus iki 10 vienu metu paspaudimus.

5.Dual-mode " Belaidį Ryšį

Perjungti Judrumas X 2,4 GHz belaidžio ryšio ir "Bluetooth" ryšio su perjungimo mygtukas — greitai ir lengvai.

6.Aliuminio Lydinio Plokštė Viršų

Tikslumas-apdirbtas aliuminio lydinio viršutinė plokštė yra integruota štampavimo su CNC graviravimo procesas, kad tiek minimalus dizainas ir gražus, estetiškas.Puikus kūrinys suteikia tvirtas viršų plokštės ir neslidžios gumos kilimėlis neprilygstamą žaidimų patirtis.

7.Ergonomiškas Riešo Poilsio Išplėstas Žaidimų Patogumas

Tai riešo poilsio snaps, kad tilptų priekyje GameSir GK300 belaidžio mechaninė žaidimų klaviatūrą ir funkcijas, ergonomika, kurios užtikrina, kad jūs visada patogiai žaidimo metu.

Pakuotės Turinys:

1* GameSir GK300 Belaidžio Mechaninė Žaidimų Klaviatūra 1* 2.4 GHz Wireless Dongle 1* Micro-USB Kabelis 1* Naudotojo Vadovas

Žymos: Klaviatūra, klaviatūros mechan, belaidė klaviatūra, gamesir x1, android tablet, darbalaukio comput, mūšio laukas, custom mechaninė klaviatūros rinkinys, keycap pbt, tkl mechaninė klaviatūra, belaidžio.


( 4 Reitingas )

Vnt.