Aukštos kokybės Vienodo tipo Volframo Karbido srauto gręžimo forma gręžimo M3 M4 M5 M6 M8 M10 M12 standartas ir trumpą tipas

€8.10


Prekės spalva rodomos nuotraukos gali būti rodomi šiek tiek skirtis dėl jūsų kompiuterio monitoriaus, nes monitoriai yra ne kalibruotas pats.

Karštojo išspaudimo (ekstruzijos), bakstelėkite nuorodą 2vnt Karšto lydalo grąžtas klasifikacija: Pirma, pagal paviršiaus reikalavimai ruošinio, hot-melt pratybos yra suskirstytos į "standartinių lydžiųjų gręžimas (apvalus nagų tipo karšto lydalo gręžimo)" ir "plokščio nagų tipo karšto lydalo gręžimo": 1. Standartinių lydžiųjų gręžimo (aplink burną karšto lydalo gręžimo): standartas, karšto gręžimo įsiskverbia į ruošinį formos krūmas formuojant apykaklę ant ruošinio paviršiaus.Šis bosas tinka sriegis sandarinimo arba veržlė poveržlė.

2. Butas burną karšto lydalo gręžimo: viduryje sustiprino dalį buto tipo karšto lydalo grąžtas yra žemės su frezavimo cutter krašto, ir karšto lydalo gręžimo praduria ruošinį formos krūmas, o pjovimo išgaubto žiedas ruošinio paviršiaus (frezavimo ir chamfering), kad ruošinio paviršius lygus.Zhuzhou Karšto Gręžimo Co., Ltd.galite teikti klientams su dviem-fleita ar tris-fleita vienodo tipo, hot-melt, grąžtai, ir kokiu kampu pjovimo briauna gali būti specialiai sukurti, siekiant patenkinti specialius chamfering ar counterbore reikalavimus, klientai.

Žymos: nokautas punch įrankis, veržlė m10, gręžimo grąžtai, , karbido pjovimo įterpti, core drill, aukšto deguonies srautas, bakstelėkite m11, tiek m8, grindų garsiakalbio stovas medienos, gręžimo trumpas.


( 1 Reitingas )

Vnt.