Crown Sporto Mityba, išrūgų baltymų su glutamino ir leucinas, Antidoping, Sporto, mokymo, po traukiniu, 871 g

€31.18


Išrūgų Baltymai +

SPORTININKŲ REIKALAUJA, kad daugelis sportininkų naudoja baltymų padidinti raumenų masę, ar pateikti papildomą kiekį baltymų, dėl savo mitybą ir (arba) jūsų reikalauja kasdien sporto poreikius

Grynas išrūgų baltymų koncentratas: gaunamas ultra-micro filtravimo per membranas, su didelio tirpumo ir puikus skonis, tai greitai suskaitmeninta

Aukštos kokybės ir Nacionalinės gamyba: Jei jums reikia sporto papildų jau, nes jums sekti namų mokymo, veikimo, pakabos, ir kt.Išrūgų Baltymai + nebus nuvilti jums.

Mes pridėti papildomų ingredientų: Mes dar padidino savo formulę, pridedant šakotosios amino rūgšties leucino ir l-glutamino, todėl gerėja raumens atsigavimą.

Naudojimo būdas: sumaišykite 34,8 g (vidut. 2 saucepans koja) 250 ml vandens ir geriausia imtis po mokymo pažaboti baltymų katabolizmas ir už raumenų anabolizmą.

Išrūgų baltymų su pliuso leucino ir glutamino.Su antidoping sertifikatą pranešė, Sportas.

25 kadrų/871 gramų 25g aukštos biologinės vertės baltymų už kadro 3,1 g Leucinas per lizdas Daugiau nei 2g gliutamino pridėtinės už kadro Lengva įsisavinti Nedelsiant tirpumas ir skanus skonis

Išrūgų Baltymai + Lt Grynas išrūgų baltymų koncentratas (WPC), gautas ultra-micro filtravimo per membranas, šis baltymas yra būdingas didelis tirpumas net ir rūgštinis pH (skrandyje), todėl virškina greitai (Wilson, J. et al., JISSN. 2006 m.) be jokio virškinimo problemų, sparčiai prisidėti amino rūgščių kiekis kraujyje (hyperaminoacidemia) taip, kad jie gali būti naudojami raumenų ląsteles, jų išieškojimo procesus, tiek po mokymo, kaip visą dieną.

Be to, ir svarbiausia, lt mes išplėtė savo formulę pridedant šakotosios amino rūgštis leucinas pakankamas kiekis užtikrinti, kad mes galime pasiekti bent jau 3g/take rekomenduojama mokslo įjungti mTOR keliu, kuris skatina baltymų sintezę ir optimizuoti raumens regeneravimo procesus (Ger R. et al., JISSN. 2017).

Taip pat mes pridėta Glutamino , Nes ši amino rūgštis, be kitų funkcijų, atrodo, pagerinti imuninės sistemos, nes jis jiems tarnauja kaip degalai (Calder PC et al., AA. 1999 m.), daugiausia makrofagų ir limfocitų.

Kartu su šiuo, savo išrūgų baltymų papildai taip pat gali gauti naudos imuninę sistemą, kaip amino rūgštys yra signalizacijos, kuris, be kita ko, reguliuoja funkcija limfocitų (Bumrungpert A. et al., JMF. 2018).Kiekis pasiekė vienam imtis yra 5,9 g, tarp vieno mes pridėjome ir pirmtakai, kurių sudėtyje išrūgų baltymai.

Yra gautas ultra-micro filtravimo per membranas, baltymų nepatiria jokių defektų ar nuostolis, esminės amino rūgštys, pvz., lizino, kuris yra jautriausias amino rūgštis į terminių procesų, koncentracija pat yra naudojamas kaip kokybės standartu šios rūšies baltymų.

Ir, kaip ir visi Karūnos Sporto Mitybos produktų su įspūdingas skonis, tirpumas ir virškinamumas.

INGREDIENTAI

(Šokolado): išrūgų baltymų koncentratas (WPC), riebalai kakavos milteliai, l-glutaminas, l-leucinas, aromato ir saldiklis: sukralozė.

Sudėtyje yra Pieno (įskaitant laktozę).Sudėtyje gali būti pėdsakai sojos.

KAIP NAUDOTI

Sumaišykite 34,8 g (vidut. 2 saucepans koja) 250 ml vandens ir geriausia imtis po mokymo pažaboti baltymų katabolizmas ir už raumenų anabolizmą.

Ne treniruočių dienomis kaip papildomas baltymų šaltinis.

MAISTINĖ VERTĖ

LAIVYBOS LAIKAS

Nemokamas pristatymas Ispanija (PUSIASALIO)

Pristatymas Balearų ir Kanarų Salas 9 EURŲ

LAIVYBOS EUROPOJE 14.90 EURO

Laivybos rusijos Federacijos 19.90 EUR

Žymos: baltymų milteliai, metalo baltymų butelis, l glutamino "amazon", mansati tiara, baltymų, derliaus baroko nuotakos tiara karūna, polvos sueltos, išrūgų baltymai, voverė žaislas, pakabukas voverė.


( 2 Reitingas )

Vnt.