APP 14 Kalbų, Dirba su Alexa "Google" pradinis "WIFI", Programuojamas Termostatas Touch Screen Vandens Šildymo Radiatorius

€21.79


APP 14 kalbų, Dirba su Alexa "Google" pradinis "wifi", programuojamas termostatas touch screen vandens šildymo radiatorius

BPK-002 Šiuolaikinės Touch Ekraną, wifi Termostatas buvo sukurta on/off kontrolės Vandens vožtuvas,Elektros pavaros,radiatoriaus Vožtuvas,termostatiniai radiatorių per palyginti kambario temperatūros nustatymas temperatūros.kaip pasiekti tikslą, komforto, ir energijos taupymo, jūsų mobiliojo ryšio telefoną.Nesvarbu, esi namie ar užsienyje, jūs galite kontroliuoti savo kambario temp.lengvai.

Techniniai Duomenys:

Maitinimo Šaltinis

95-240VAC, 50~60HZ

Ekranas Tikslumas

±0.5 ° C

Zondas jutiklis

Hidden & NTC3950, 10K

Energijos Suvartojimas

Apkrovos srovė

3A

Temperatūra Reguliuojama Diapazone

5 ° C - 35 °C

Ribinės Temperatūros Diapazonas

5-99°C

Hysteresls

2°C

Izoliacijos būklės

Įprastoje aplinkoje

Veikia programa

5+2 keturi laikotarpiai

Įrengimas

86*86mm ar Europos 60mm apvalus langelis

Sertifikatas

CE,RoHS

Savybės: - "Wi-Fi" interneto kontrolės funkciją kontroliuoti savo namą temperatūra iš bet kur.APP telefonas WIFI, ši funkcija yra neprivaloma.Skirtingų kainų. - Didelis LCD jutiklinis ekranas su apšvietimu ekranas - 5+2 keturių laikotarpių programos tvarkaraščius, padidinti komfortą ir.ekonomika. - 6 laikotarpį kasdien programuojami kontroliuoti temperatūros nustatymas - Didelis ekranas ekranas su foniniu apšvietimu yra lengva skaityti net ir tamsoje. - One-touch " laikinoji kontrolės panaikina programos grafiką, bet kuriuo metu. - Rėmo atsparumo medžiaga, saugus ir patikimas - Kambario temperatūros ekranas tikslumas yra ±0,5°C - Duomenų atmintis, kai maitinimas yra išjungtas. - Kambario temperatūra automatiškai kalibravimo funkcija - Tinka 86mm paslėptas lauke ir europos 60mm apvali dėžutė. -Ji prideda daug naujų funkcijų, kurios neturi prieš: 1. Integruoti su "Amazon" Echo " ir "Google" pradinis 2. Parama 14 kalbomis 3. Paramos prietaiso bendrinimo 4. Grupė kontrolės yra 5. Parama vietos tinklo valdymo ar 3G/4G kontrolės.kt,.

Jūsų termostatas tinka priešas įrenginiui per standartinę 86mm pattress langelį arba Europos 60mm pattress lauke 1 Žingsnis. Laikyti išjungtą.Žr. Pav 1 2 Žingsnis. Pašalinti tvirtinimo Plokštelės sukasi LCD dalis.Matyti 2 Pav. 3 žingsnis. Prijunkite maitinimo, įkelti į atitinkamus gnybtus. (žr. "Laidų savo termostatas" dėl informacijos ir Pav 3).4 žingsnis. Fix tvirtinimo plokštės prie sienos su varžtais į lauką.Matyti 4 Pav. 5 žingsnis. Užsegamas įstaiga thermoatat ir montavimo plokštė per sukasi.Matyti 5 Pav. 6 žingsnis. Montavimas baigtas.Matyti 6 Pav.

Paketas apima:

1* Termostatas

2* Montavimo varžtai

1* Vartotojo vadovas termostatas

1* Atsuktuvas, montavimo įrankis & dovanų (nemokamai)

Žymos: termostatiniai vožtuvas, radiatorius, programuojami, elektrinių radiatorių termostatai, programuojamas radiatoriaus termostatas vožtuvas, valdymo šilumos siurblio, kontrolės skaitmeninis šildymui, termostatas, elektrinių katilų wifi, namų asistentas jutiklis, termostatas tuya, "google" pradinis signalas, skaitmeninis radiatorius.


( 0 Reitingas )

Vnt.