Profesionalus Elektrinis Atsuktuvas Nešiojamų Bevieliuose Elektros Įrankiuose, Magnetinio Varžtas Vairuotojas Tikslumo Vertus Atsuktuvų Rinkinys Maži Prietaisai

€14.02


无标题文档

Savybės:

Dizaino nešiojamas, kompaktiškas ir tikslumo elektrinių atsuktuvų,kurie gali ardyti mažų ir vidutinių įranga, varžtai, tokių kaip įprastą mobilųjį telefoną, skaitmeninės elektronikos produktus.

Varoma dviejų built-in AAA keičiamomis baterijomis(paketas be baterijos),su didelio greičio rotacinis lengva įdiegti ir nuimkite varžtą, be žalos.

Hand-in-vieną dizainą ne tik elektros veikti,bet taip pat rankinis valdymas,elektrinis ir rankinis, gali veikti savarankiškai arba kartu.

Elektrinis atsuktuvas su savaiminio fiksavimo projektą,kaip ilgai, kaip rankinis valdymas,vidinis savęs užrakto bus automatiškai atidaryti, siekiant išvengti žalos variklis,galite saugiai valdyti rankiniu būdu.

Plačiai naudoti esamą rinkos mobilusis telefonas, skaitmeninis žaislas plokščių kamera žaidimų konsolės nešiojamas kompiuteris stalinis kompiuteris, kompiuterių ir kompiuterių vartojimo produktai ir smulkūs prietaisai ir kai kurie tikslioji įranga ir kt.

Techniniai duomenys:

Spalva: Balta

Medžiaga: ABS

Veikimo režimas: Elektrinis ar Rankinis (Nemokamai Jungiklis)

Greitis: 1 minutė / 160 aps / min (visa galia)

Elektros sukimo momento pikas: 0.2 NM

Rankinis sukimo momento pikas: 3NM

Maitinimo šaltinis: Dvi built-in AAA baterijos (neįtraukta))

Produkto svoris: 55g

Pakuotės svoris: 137g

Gaminio Dydis: 16.6*1.6*1.6 cm / 6.5 * 0.6 * 0.6"

Pakuotės Dydis: 17*3.7*2.0 cm / 6.7 *1.5 * 0.8"

Įpakavimas: Kartoninė

Paketų Sąrašo:

1 * Elektrinis Atsuktuvas

18 * Bit

1 * Bitų Saugojimo Vamzdis

Žymos: optinis varžtas vairuotojas, screwdriv, belaidžiu screwdriv, bosch, es121 atsuktuvas, baterija belaidžius, bevielis elektrinis atsuktuvas baterija, skrudintos atsuktuvų rinkinys, vyrų varžtas vairuotojas, electr įrankis.


( 1 Reitingas )

Vnt.