Kinija tiekėjas 7139-709W auto variklio automobilių profesinės patvarus įpurškimo DPA siurblio rotoriaus galva 3 cil / 9.5 mm, 708W, 706, 615A

€39.78


KARŠTO PARDUOTI!!!!

Pls pastaba : kai kurios nuotraukos yra tik informacinio, o ne realūs dalys nuotraukas, pls patvirtinti prekių pagal pirminius skaičius ir ženklai, ačiū.

Mūsų kompanija yra pirmaujanti gamintojas & tiekėjas jūrų atsarginių dalių ir auto dalys Kinijoje.Tuo pačiu metu, mes turime, susijusios su šimtai gamyklų, specializuojasi gamybos visų rūšių automobilių atsarginių dalių aukštos kokybės.

Mes jau tiekia su visų rūšių skirtingų auto dalys, kurios yra tinkamos Japonų transporto priemonė, korėjiečių transporto priemonių, Europos transporto priemonių, Amerikos transporto priemonių ir Kinijos transporto priemonės ir kt.Mūsų didelės eksporto leidžia mums pasiekti kainodaros privalumų pritraukiant mūsų visų pardavimų apimties.Mes žinome, mūsų šimtai gamintojai labai gerai.Mes taip pat analizavome rinkos pasaulyje eksportuojančios daugelį metų.Mes turime daug patirties teikiant produktus, aukščiausios kokybės ir labiausiai konkurencinga kaina įvairių pasaulio rinkose.

Mes tikimės, kad galime daryti verslą su žmonėmis visame pasaulyje, ir mes tikime, kurie įmonėms su mūsų bendrovė turi gerą naudos.Mes tapsime jūsų draugiškas ir geriausia nuoširdus verslo partnerį Kinijoje.

Laukiame jūsų užklausų ir bet kokį pasiūlymą.Mes judame su jumis, nes jūsų paramą!

Žymos: įpurškimo siurblio remontas, 105k, 100w led smd, cav dyzelinių įpurškimo siurblys, įpurškimo pompastika, 104 klavišą keycap, kuro įpurškimo siurblys dyzelinio variklio, 1000 led, 10mm raktas, 100 poliesterio audinio.


( 0 Reitingas )

Vnt.